رفع الله رایت العباس
رفع الله رایت العباس - پیام تسلیت دکتر در سوگ چاوز

رفع الله رایت العباس

یا علی جان مقتدای من تویی

 

پیام تسلیت دکتر در سوگ چاوز

 

نوع مطلب :سیاسی ،دل نوشته ،

نوشته شده توسط:حمید افشاری

چاوز فوت کرد.
 ایران و ونزوئلا ، دو کشور دوست هستند و احمدی نژاد و چاوز نیز ، در طول 7.5 سال اخیر ، روابط دوستانه شخصی نیز پیدا کرده اند.
از این روست که صدور پیام تسلیت از سوی احمدی نژاد به مناسبت درگذشت یک دوست قدیمی ، هم قابل انتظار بود و هم باید صورت می گرفت. لذا نه تنها بر اصل صدور این پیام نقدی نیست ، بلکه اقدامی شایسته و بایسته نیز بود.اما..
در این پیام نکاتی است که قابل تامل وتفکر بیشتری است.در آنجا که مباحث واعتقادات شیعی وارد معادلات احساسی وعاطفی دو دوست شده است. 
شیعیان عقیده دارند که حضرت امام زمان (عج) در آخر الزمان به عنوان "انسان کامل" ظهور می کنند؛ ایشان را حضرت عیسی (س) همراهی خواهند کرد . همچنین جمعی از صالحان خاص و مقربان درگاه الهی ، بعد از مرگ شان ، بار دیگر "رجعت" خواهند گشت و در رکاب امام عصر(عج) به تحقق آرمان نهایی بشریت ، یعنی صلح و عدالت ، همت خواهند گمارد. پس احمدی نژاد با چه تفکر وعقبه دینی وفقهی و عرفانی این سخن را میگوید: «تردید ندارم که او بازخواهد گشت و به همراه همه صالحان و حضرت مسیح(ع) و تنها باقیمانده از نسل پاکان، انسان کامل، خواهد آمد و جامعه بشری را در استقرار صلح و عدالت کامل و مهربانی و کمال یاری خواهد کرد.»
شاید این هم از پیش بینی های حکیمانه وفیلسوفانه احمدی نژاد باشد که طی این چند سال اخیر بارها وبارها شاهدش بوده وهستیم وهر بار نیز با برعکس شدن این پیش بینی ها مایه خنده داخلی وخارجی میشویم مانند عدم انتخاب یک سیاهپوست وراه نیافتن اوباما به کاخ سفیدو...
شاید هم این سخنان از تلمذات استاد مشایی (متخصص ومتفکر در علوم ماوراء ومهدویت)باشد واحمدی نژاد هم بدون هیچ تفکر وتعقلی آنها را برقلم آورده است.
قطعاً احمدی نژاد حق دارد به عنوان رئیس جمهور ، درگذشت همتای خارجی اش را در قالب عرف شناخته شده بین المللی و با توجه به سطح روابط دو جانبه ، تسلیت بگوید و حتی در آیین خاک سپاری اش نیز شرکت کند ، ولی نه او و نه هیچ کس دیگری حق ندارد ، اعتقادات شیعی را در قالب تعارفات سیاسی و عاطفی حراج کند و حکم بلاتردید دهد که هوگو چاوز ، رجعت خواهد کرد و در کنار حضرت مسیح(س) وژتنها باقیمانده از نسل پاکان،انسان کامل» که از نظر شیعه ، امام عصر (عج) است ، به تحقق عدالت در جهان کمک خواهد کرد.
قطعاً احمدی نژاد حق دارد به عنوان رئیس جمهور ، درگذشت همتای خارجی اش را در قالب عرف شناخته شده بین المللی و با توجه به سطح روابط دو جانبه ، تسلیت بگوید و حتی در آیین خاک سپاری اش نیز شرکت کند ، ولی نه او و نه هیچ کس دیگری حق ندارد ، اعتقادات شیعی را در قالب تعارفات سیاسی و عاطفی حراج کند و حکم بلاتردید دهد که هوگو چاوز ، رجعت خواهد کرد و در کنار حضرت مسیح(س) و «تنها باقیمانده از نسل پاکان،انسان کامل» که از نظر شیعه ، امام عصر (عج) است ، به تحقق عدالت در جهان کمک خواهد کرد.
احمدی نژاد:«هوگو چاوز نامی آشنا برای همه ملت‌هاست. نام او یادآور زلال پاکی و مهربانی، شجاعت، پایمردی، عشق به مردم و فداکاری و تلاش بی‌وقفه برای خدمت به مردم به ویژه محرومین و زخم خوردگان از استعمار و استکبار است.او انسانی عمیقاً موحد و مؤمن و پایبند به ارزش‌های انسانی و آسمانی و باورمند به راه انبیاء الهی و حاکمیت جهانی عدالت و عشق به رهبری صالحان بود.»این سخنان چقدر شبیه تعاریف احمدی نژاد از مشایی در ابلاغ حکم دبیری غیر متعهدهااست آدم احساس میکند هوگو همان اسفندیار است واسفندیار هم همان ...
بی خیال، در حال حاضر که بساط خرافه گرایی و آوردن بدعت و آموزه های جدید  از سوی فرقه انحرافی به سرکردگی مشایی باب روز شده است والقا نمودن الفاظی مانند شهید،مومن وموحد به یک فرد کمونیست و کسی که سابقه بی دینی اش بارز است و اعلام عزای عمومی برای او زدن چوب حراج به باورهای دینی ومذهبی مردمی است که این الفاظ وجملات برایشان مقدس وپاک بوده وهست وخواهد بود وهیچ خللی در این باورها ایجاد نخواهد شد و با ظهور صاحب العصر(عج) ادامه خواهد داشت.ان شا الله
در لینک زیر عکسی وجود دارد که به احترام این صفحه فقط لینکش را قرار دادم ببینید و....

 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو